Shows - deel 1 - vanhethoogveen.nl
Ga naar de inhoud
Hoofdmenu:
×
Homepage
Historie 1968-2012 In memoriam
Onze reuen
Onze teven
A - nest
B - nest
C - nest
D - nest
E - nest
F - nest deel 1
F - nest deel 2
G - nest
H - nest
I - nest
Duke nakomelingen
Jarvid en Bauke
Shows - deel 1
Shows - deel 2
K.C.M.
Zwitserland Fehraltorf 2021
Winner 2015 NL
Brazilie 2019
Crufts '19 '22 '23
Finland 2019
The Newf Society
Familie - fotoboek
Ras - info
Contact
Shows deel-1
Mamma Mia (Bregje) vom Burgseeli
------------------------------------------
Helsinki Winnaar Nordic Dog Show (SF)
16 december 2023
U 2 Klasse : Tussen
Keurmeester : Tamas Jakkel (HU)
------------------------------
Gorinchem Kerstshow
CAC-CACIB (NL)
U 1 Klasse : Tussen
Keurmeester : Dick Baars (NL)
CAC-R, CACIB-R
Zwolle CAC (NL)
9 september 2023
U 1 Klasse : Jeugd
Keurmeester
Peter van Montfoort (NL)
CAC
BOB
Apeldoorn
Kampioenschapsclubmatch KCM (NL)
13 mei 2023
U 1 Klasse : Jeugd
Keurmeester : Carin van der Sijs (NL)
Beste Jeugdhond
------------------------------
Newfoundland Specialty Nederland
(TNS) CAC (NL)
23 April 2023
ZG Klasse : Jeugd
Keurmeester : Bas Bosch (B)
------------------------------
Newfoundland Specialty Nederland
(TNS) CAC (NL)
22 april 2023
ZG Klasse : Jeugd
Keurmeester : Stephen Kinsella (IRL)
------------------------------
Newfoundland Specialty Nederland(TNS) CAC (NL)
23 april 2023
U 1 Klasse : Nakomelingengroep
Keurmeester : Bas Bosch (B)
Mamma Mia tweede van links
------------------------------
Antwerpen CACIB (B)
16 april 2023
U2 Klasse : Jeugd
Keurmeester : Dagmar Klein (RO)
------------------------------
Maneblussers Cup Junior-Veteraan (B)
9 april 2023
U 1 Klasse : Jeugd
Keurmeester : Piet Roosenboom (B)
Beste Jeugdhond
BOS
------------------------------
Outdoor Zeeland CAC (NL)
8 april 2023
U 1 Klasse : Jeugd
Keurmeester : Marit Kortleve-Prins (NL)
CAC-R
Beste Jeugdhond
------------------------------
KV Rijnland Holland Cup CAC-CACIB (NL)
19 maart 2023
U 2 Klasse : Jeugd
Keurmeester :
Georges (Jos) de Cuyper (B)
------------------------------
Groningen CAC-CACIB (NL)
4 maart 2023
U 4 Klasse : Jeugd
Keurmeester :
Chantal van Raamsdonk-Blatter (B)
------------------------------
The Newf Society
Kampioenschaps
clubmatch (NL)
18 september 2022
VB 1 Klasse : Minor puppy
Keurmeester :
Nadjia
Timmermans(NL)
------------------------------
Duke van het Hoogveen
------------------------------
Apeldoorn
Kampioenschapsclubmatch
KCM (NL)
13 mei 2023
U 1 Klasse : Kampioen
Keurmeester : Carin van der Sijs (NL)
------------------------------
Antwerpen CACIB (B)
16 april 2023
U 2 Klasse : Kampioen
Keurmeester : Dagmar Klein (RO)
CACIB-R
------------------------------
Moeskroen CAC-CACIB (B)
28 januari 2023
U 1 Klasse : Kampioen
Keurmeester
Sonia Kelveri Philippou (CY)
CAC-R, CACIB-R
------------------------------
Genk CAC-CACIB (B)
7 januari 2023
U 1 Klasse : Kampioen
Keurmeester : Ligita Zake (LV)
CAC-R, CACIB-R
------------------------------
Leeuwarden Winner Show CAC-CACIB (NL)
27 november 2022
U 2 Klasse : Kampioen
Keurmeester : Marion Klok - 't Hart (NL)
CAC-R, CACIB-R
Internationaal Kampioen
------------------------------
Zwolle CAC (NL)
10 september 2022
U 1 Klasse : Open
Keurmeester :
Dick Baars (NL)
CAC
BOB
------------------------------
Luxemburg CAC-CACIB (L)
3 september 2022
U 1 Klasse : Kampioen
Keurmeester :
Schultheiß Petra (D)
Luxemburgs Kampioen
------------------------------
Forssa CACIB (SF)
27 augustus 2022
U 2 Klasse: Kampioen
Keurmeester: Igor Selimovic (HR)
PU2, SA, SERT, MVA
Fins Kampioe
n
--------------------------------
Apeldoorn
Kampioenschaps
clubmatch KCM (NL)
28 mei 2022
U 1 Klasse : Open
Keurmeester :
Annie Pouvelse (FR)
Beste reu
BOB
CAC / BIS
Clubwinnaar 2022
------------------------------
Wieze CAC (B)
22 mei 2022
U 1 Klasse : open
Keurmeester : Paul Jentgen (L)
CAC-R
------------------------------
Gent CAC-CACIB (B)
7 mei 2022
U2 Klasse : open
Keurmeester :
Marie-Josée Melchior (LUX)
------------------------------
Antwerpen CAC-CACIB (B)
10 april 2022
U1 Klasse : open
Keurmeester :
Piet Roosenboom (B)
CAC - CACIB
BOS
------------------------------
Eindhoven CAC-CACIB (NL)
5 februari 2022
U 1 Klasse : open
Keurmeester : Roger Vanhoenacker (B)
------------------------------
Wieze CAC (B)
5 december 2021
U 1 Klasse : open
Keurmeester :
Roger Vanhoenacker (B)
CAC
BOB
------------------------------
Duoai Frankrijk CAC-CACIB
14 november 2021
U 1 Klasse : Open
Keurmeester : John Wauben
CAC - CACIB
BOS
------------------------------
Fehraltorf Zwitserland CAC-CACIB
8 oktober 2021
U 1 Klasse : Open
Keurmeester : Lisbeth Mach (CH)
Beste reu
CAC - CACIB
BOS
------------------------------
Apeldoorn
Kampioenschapsclubmatch KCM (NL)
11 september 2021
U 1 Klasse : Open
Keurmeester :
Anita Roskam van Bergen (NL)
CAC BOB BIS
Clubwinnaar 2021
-------------------------------
The Newf Society
Kampioenschapsclubmatch (NL)
11 oktober 2020
U 1 Klasse : Jeugd
Keurmeester : Wendy van Dijk (NL)
Beste Jeugdhond
CAC BOB BIS
Clubwinnaar 2020
------------------------------
Maastricht CAC-CACIB (NL)
27 september 2020
U 1 Klasse : Jeugd
Keurmeester :
Renate Alferink-Lerche (NL)
CAC-R, CACIB-R
Beste Jeugdhond
------------------------------
Maastricht CAC-CACIB (NL)
26 september 2020
U 1 Klasse : Jeugd
Keurmeester :
Carla Dusseldorp (NL)
CAC-R, CACIB-R
Beste Jeugdhond
------------------------------
Apeldoorn
Kampioenschapsclubmatch KCM(NL)
5 september 2020
U 1 Klasse : Jeugd
Keurmeester : Ricky Lochs-Romans (NL)
Beste Jeugdhond
CAC BOB BIS
Clubwinnaar 2020
Homepage
|
|
Historie 1968-2012 In memoriam
|
|
Onze reuen
|
|
Onze teven
|
|
A - nest
|
|
B - nest
|
|
C - nest
|
|
D - nest
|
|
E - nest
|
|
F - nest deel 1
|
|
F - nest deel 2
|
|
G - nest
|
|
H - nest
|
|
I - nest
|
|
Duke nakomelingen
|
|
Jarvid en Bauke
|
|
Shows - deel 1
|
|
Shows - deel 2
|
|
K.C.M.
|
|
Zwitserland Fehraltorf 2021
|
|
Winner 2015 NL
|
|
Brazilie 2019
|
|
Crufts '19 '22 '23
|
|
Finland 2019
|
|
The Newf Society
|
|
Familie - fotoboek
|
|
Ras - info
|
|
Contact
|
Algemene Site Map
Terug naar de inhoud
|
Terug naar het hoofdmenu
Schakel JavaScript in om deze website te kunnen gebruiken.